sobota, 7 lutego 2015

BibliotekaMalucha: TAPPI atakuje Biedronkę:)

Jeśli Wasze dzieciaki uwielbiają czytać lub/i znacie wspaniałego Tappiego ale nie macie go jeszcze w swych zbiorach to polecam wybrać się do Biedronki - 9.99 za sztukę.

Można dorwać również inne tytuły. Jest sporo książek-puzzli. Jedna strona opowiastka, druga ilustracja w formie puzzli. Przyznam się, że jest tam również kolekcja, którą w Pepco kupiłam za ok. 12-15zł, a teraz w Biedronce jest za 9.99;)


Mój Bąbelek jest jeszcze za mały aby czytać sobie sam oraz za długo nie wytrzymuje gdy czytam ja więc Tappi musi jeszcze poczekać. Nie będę jednak ukrywać, że ilustracje budzą zaciekawienie:)

Przyjdzie pora gdy przedstawię Tappiego bardziej wnikliwie. Musiałam jednak wspomnieć Wam o dostępności w Biedronce ponieważ uważam, że warto zastanowić się nad kupnem:)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za wizytę:)

Niezmiernie mi miło czytać każdy pozostawiony komentarz.

~~~~~~~~~~
Dziękuję za obserwowanie mojego bloga - serce rośnie, że jest Was coraz więcej w mych skromnych progach:D
~~~~~~~~~~
Niestety ostatnimi czasy mam coraz więcej próśb o obserwowanie i klikanie. W związku z tym pozostawiam takie komentarze bez odzewu. Jeśli masz ochotę - obserwuj. Nie proś mnie jednak o obserwacje wzajemną z naciskiem na mój pierwszy krok - wiem jak do Ciebie trafić! Odwiedzam wszystkich komentujących.


Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka